ArtVer

Vyberte službu podľa potreby


Pre všetkých milovníkov umenia tak ako sme aj my, poskytujeme služby pre rozličné škály zákazníkov a ich potrieb. Tvorenie prijemnej atmosféry prostredníctvom originálneho diela, nájsť ten správny rozmer pre spoluprácu s Vašou značkou a samozrejme aj špeciálne orientované služby pre profesionálov kreatívneho priemyslu. Vyberte si podľa kategórie, alebo nám priamo napíšte Vašu predstavu či potreby.
Individuálne služby

Ste milovníkom umenia a naozaj oceníte originálne umelecké diela na vytvorenie jedinečnej domácej atmosféry a vyjadrenie vášho vkusu. Obráťte sa na nás, radi Vám pomôžeme. Napíšte nám Vaše priania, alebo, nájdite inšpiráciu.

Firemné služby

Nové rozmery pre vertikálne umenie! Môžete len čisto investovať do umenia, alebo jeho prostredníctvom vytvoriť pridanú hodnotu, originálnym prejavom vlastností Vašej značky. Radi by ste spojili umenie s Vašou značkou? Bude nám potešením spoločne nájsť ten správny rozmer pre Vaše potreby. S ochotou a bez kompromisu odpovieme na akékoľvek konzultácie.

Služby pre kultúrny a kreatívny priemysel a iné profesionálne kategórie

Špeciálne služby pre dizajnérov, kreatívcov, tvorivých profesionálov, prispôsobené a flexibilné pre rozličné potreby. Pretože sú to detaily, ktoré robia rozdiel, radi Vám pomôžeme dosiahnuť Vaše ciele. Ak patríte do takejto kategórie, budeme spoločne s Vami veľmi radi spolupracovať na projektoch, až do posledného detailu.