ArtVer

Platby
Nasledovne si môžete prečítať všetky najdôležitejšie body a najčastejšie otázky ohľadom platby a kúpy originálnych diel u nás, na stránke artver.sk. Ak by ste náhodou nenašli odpoveď na Vašu otázku alebo nenachádzate ten správny bod týkajúci sa platieb, kľudne nás kontaktujte prostredníctvom nášho formulára a budeme sa snažiť čo najlepšie vyriešiť a zodpovedať Vašu konkrétnu otázku.

Taktiež si môžete precitať všeobecne obchodné podmienky: Tu.


Platba na artver.sk je plne bezpečná. Všetky citlivé informácie sa vždy prenášajú cez zabezpečený kanál HTTPS a všetky prenášané dáta ohľadom platobných detailov sú zašifrované cez zabezpečené TLS pripojenie.

Náš dodávateľ platobných brán je poskytovateľom služieb úrovne 1, overeným PCI DSS, čo inými slovami znamená zlatý bezpečnostný štandard pre riešenia E-commerce na celom svete.

Stránka a server artver.sk nezhromažďuje ani neuchováva žiadne informácie o platobných kartách a detailoch nakupujúcich.

Prijímame všetky svetovo najviac používané platobné karty ako Visa, Mastercard vrátane platobných brán PayPal a Stripe a tak isto aj SEPA bankové platobné príkazy, takže je veľká šanca, že prijímame aj Vašu preferovanú možnosť.

V celku podporujeme prostredníctvom rozličných partnerov a platobných brán viac ako 40 poskytovateľov platieb z celého sveta, ale majte prosím na zreteli že nie všetky platobné možnosti sú podporované a poskytované vo všetkých krajinách.

Nie. Nakupovaním na artver.sk, sa neúčtujú ani nepridávajú žiadne transakčné poplatky.

Ak by sa Vám na účte vyskytol akýkoľvek zriaďovací poplatok, ten bude vždy spojený len s Vami vybraným spôsobom platby a partnerom.
Napríklad, ak si vyberiete ako spôsob platby platobnú bránu PayPal alebo Stripe, ktorá Vám zaúčtuje transakčný poplatok, ten je vždy spojený s Vašim účtom konkrétneho partnera, a týka sa teda zmluvy medzi Vami a platobnou bránou. Tak isto ako poplatky ktoré platíte Vašej banke za transakcie a používanie platobnej karty. Takéto poplatky nesúvisia a nie sú v žiadnom prípade generované ani pridávané od artver.sk.

Všetky platby budú účtované v eurách (EUR). Je možné že Vám vaša banka ukáže transakciu v mene v akej máte konkrétny účet, ak nie v eurách, no prepočet na inú menu bude zodpovednosťou Vami zvoleným partnerom platby.

V niektorých krajinách musia ceny zobrazené kupujúcim zodpovedať sume konečnej, zaplatenej v čase platby. Znamená to, že všetky dane (vrátane DPH) musia byť zahrnuté v cene.

Ináč povedané, všetky ceny sú uvedené vrátane DPH (ak vznikla povinnosť byť platcom DPH) alebo iných povinných daní.

Ak nakupujete ako firma, alebo z inej krajiny a potrebujete daňový doklad, vyplňte prosím potrebné detaily počas platobného procesu.

Na artver.sk sa ceny zobrazujú vždy podľa predpisov a platných zákonov v každej danej krajine predaja.

Je nám ľúto, ale momentálne neposkytujeme platby na dobierku ako možnosť nákupu diel.