ArtVer

Návrat a refundácie
Tu nájdete najčastejšie a najdôležitejšie otázky na vrátenie zakúpeného diela a refundácie. Ak by ste náhodou nenašli odpoveď na Vašu otázku alebo nenachádzate ten správny bod týkajúci sa návratu a refundácie, kľudne nás kontaktujte prostredníctvom nášho formulára a budeme sa snažiť čo najlepšie vyriešiť a zodpovedať Vašu konkrétnu otázku

Taktiež si môžete precitať všeobecne obchodné podmienky: Tu.


Áno! Ak ste si nevybrali vhodné dielo pre Váš priestor, nepoškodený a neopotrebovaný obraz v originálnom nepoškodenom obale, môžete vrátiť alebo vymeniť za iný, do 14 kalendárnych dní od doručenia.

Ak chcete zakúpené dielo vrátiť, kontaktujte nás prostredníctvom formulára na odstúpenie od kúpnej zmluvy.

*odporúčame Vám dielo zaslať doporučene a poistiť pre prípad straty respektíve poškodenia, nakoľko v takomto prípade za tovar zodpovedáte.

*zásielka na dobierku nebude akceptovaná a prevzatie bude nami odmietnuté.


Skontrolujte prosím stav obalu zásielky, hneď pri preberaní zásielky od kuriéra / dopravcu. Pokiaľ zásielka vykazuje vady, rozbaľte ju v prítomnosti dopravcu a uistite sa, že obsah zásielky nebol poškodený. V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnete zásielku prevziať a ihneď nás o tom informujte (prostredníctvom reklamačného formulára), aby sme si dohodli ďalší postup. Taktiež odporúčame akékoľvek vady odfotiť.

Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie, či stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi Vami a doručovacou spoločnosťou. Tak isto nemôžeme brať ohľad na neskoršie reklamácie. Pokiaľ zásielka žiadne vady nevykazuje, nie je dopravca povinný čakať na otvorenie zásielky.

V prípade že zásielka a jeho obsah by prišli poškodené a odmietnete zásielku prevziať, nevznikajú Vám žiadne ďalšie náklady ani zodpovednosť.

Ak ste sa rozhodli vrátiť nepoškodené dielo odstúpením od kúpnej zmluvy, za návrat, poistenie diela a úhradu zásielky zodpovedáte Vy.

Obrazy a diela vyhotovené špeciálne na objednávku alebo neomylne personalizované, nie je možné vrátiť.

Peniaze Vám vrátime do 14 dní od prijatia oznámenia o odstúpenia od kúpnej zmluvy. Táto lehota sa avšak môže predĺžiť, v prípade že by sme dielo nedostali naspäť, alebo nemáme ani žiaden neomylný dôkaz o tom, že ste ho poslali (napr; faktúra a lokalizátor sledovania zásielky).

Platbu dostanete vrátenú tým istým spôsobom, akým ste si dielo zakúpili. A to vždy, ak sa vzájomne nedohodneme ináč, alebo nás nepožiadate o inú preferovanú možnosť vo formulári o odstúpení od kúpnej zmluvy.

Výnimka sa vzťahuje na nevratné obrazy a diela. Tak ako je vyššie uvedené, týka sa to diela vyhotoveného špeciálne na objednávku alebo neomylne personalizovaného. Aplikuje sa na zálohu a aj kompletnú platbu.