ArtVer

Architektúra


nás obklopuje každým krokom a je súčasťou nášho každodenného života. Či už priestory verejné, pracovné, domáce, alebo pre voľný čas, pohybujeme sa v nej... Je to druh umenia, ktorý okrem účelového využitia, vplýva na naše emócie a niekedy je aj výrazne projektovaná, aby impozantne pôsobila a všímali sme si budovy a interiéry. Architekti sú niekedy alchymisti ktorí kombinujú formu a materiály spôsobom, aby účinne a nás zapôsobili. Poskytujeme estetické doplnky pre ich projekty a vizualizácie.
Spolupráca


Viera Čapková svoje diela vystavuje na individuálnych a kolektívnych expozíciách v Španielsku, Taliansku, Nemecku, Srbsku, Ukrajine, Kuvajte, na Slovensku i v Čechách. Otvorene prijíma podnety pre spolupráce a poradu s architektom, návrhárom interiérov, dizajnérom priestorov, v rámci predaja alebo pôžičky originálnych diel pre akékoľvek príležitosti.

Ak patríte do profesionálnej kategórie architektov a dizajnérov, poskytujeme Vám diela aj v digitálnom formáte pre projekty, vizualizácie a taktiež aj zvýhodnené podmienky ohľadom spolupráce na predaj diel pre Vašich klientov.